Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: +48 602 615 780 lub napisz: kontakt@serwis-pasow.pl

Potrzebujesz pomocy?

SKU: 10237899245

BMW 8 G14 CABRIO KAPOTAŻ PAŁĄK NABÓJ 2020 NAPRAWA REGENERACJA SERWIS REPAIR

1400,00  (netto)

Dostępność:

1 w magazynie

Czas realizacji:
48 godzin

Potrzebujesz pomocy lub porady?

Zadzwoń lub napisz, również na WhatsApp.

Opis produktu

BMW G14 kapotaż mechanizm

Aukcja dotyczy  naprawy kapotaża (NAPRAWA), w którym wymienione zostają Gazgeneratory, sprawdzone zostają wszystkie mechanizmy i doprowadzone są do stanu sprzed wypadku. WASZE dostarczone oryginalne wystrzelone kapotaże naprawione są w sposób profesjonalny w naszej firmie, żeby po założeniu zachowywały się i spełniały funkcję zapewniającą bezpieczeństwo, nie świeciła się kontrolka srs

Numery BMW G14  20190327 A0100, 224828-10, UH743581617, 19B133AI004

  • My nie giniemy, jesteśmy firmą, która zawsze służymy radą i pomocą..Zapraszam do skorzystania z oferty. W razie pytań pisz lub dzwoń tel: +48602615780, zachęcamy również do kontaktu przez platformę WhatsApp.
  • EXPRESOWY CZAS REALIZACJI- większość modeli robimy w dzień dostarczenia na drugi odsyłamy. Istnieje możliwość wykonania usługi od ręki po wcześniejszym ustaleniu terminu.
  • Wysyłka na adres Gierałtowicka 14, 41-800 Zabrze 
  • WAŻNE
  • Ze względu na nieczytelność kopii druków pocztowych lub kurierskich proszę o wkładanie do środka paczki kartki z adresem zwrotnym i nr telefonu do kontaktu. W razie jakichś ustaleń telefonicznych dotyczących szczegółów naprawy proszę o tym również wspomnieć. Z góry dziękuję operacja ta bardzo ułatwi współpracę i skróci czas oczekiwania.
  • Zachęcamy do przeczytania informacji o poszczególnych elementach bezpieczeństwa na naszej stronie startowej

 

Sprzedajemy, naprawiamy, regenerujemy, serwisujemy pasy, poduszki AIRBAG oraz inne elementy bezpieczeństwa, dlatego staramy się być na bieżąco z nowinkami, które pojawiają się w nowych modelach aut

Wysyłasz lub dostarczasz osobiście do nas swoje uszkodzone elementy pirotechniczne a my profesjonalnie je naprawiamy i doprowadzamy do stanu sprzed wypadku, zostaje wymieniony gazgenerator, sprawdzone oraz wyczyszczone wszystkie mechanizmy. Naprawione elementy zostają odesłane na podany przez Ciebie adres zwrotny (kartka w paczce). Po naprawie wszytko jest pełnowartościowe pirotechnicznie (nie jakieś pochowane oporniki lub chińskie spłonki imitujące opór).

Zaletą tej usługi jest to, że numery zgadzają się z numerami vin auta, nie zostaje żaden ślad po wypadku. My do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie dbając o najmniejsze szczegóły (współpracujemy z firmą, która zajmuje się mechaniką precyzyjną co pozwala nam minimalizować ślady ingerencji).

Jesteśmy inżynierami mechanikami nastawionymi na wysoką JAKOŚĆ i zanim wprowadzimy ofertę naprawy jakiegoś elementu najpierw kupujemy oryginał, rozbieramy sprawdzając jak poszczególne mechanizmy mają wyglądać, następnie wystrzelony naprawiamy i sprawdzamy, czy zadziałają. Wielu naszych klientów zleca nam kolejne prace co świadczy o tym, iż są zadowoleni z jakości usług, ceny, kontaktu z nami oraz z czasu wykonania usługi -przeważnie 24H.

JEŚLI CHCECIE DOKŁADNEJ WYCENY PROSIMY O PRZESŁANIE ZDJĘĆ WYSTRZELONYCH ELEMENTÓW DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.

UWAGA-JEŻELI CENA DANEGO PRZEDMIOTU WYNOSI 9999zł PROSIMY O KONTAKT, NIE JEST TO SPOWODOWANE ZEROWYM STANEM MAGAZYNOWYM TYLKO BRAKIEM CZASU NA UAKTUALNIENIE CENY ( PRACUJEMY NAD TYM)

Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie, dlatego jesteśmy najlepsi!

-we have seat belts and other elements damaged during a car accident, such as airbags, we also remove airbag errors, for information please e-mail kontakt@serwis-pasow.pl

– Wir haben Sicherheitsgurte und andere Elemente, die während eines Autounfalls beschädigt wurden, wie z. B. Airbags. Wir entfernen auch Airbagfehler. Für Informationen senden Sie bitte eine E-Mail an kontakt@serwis-pasow.pl

– máme bezpečnostní pásy a další prvky poškozené při autonehodě, například airbagy, odstraňujeme také chyby airbagů, pro informace prosím pošlete e-mail kontakt@serwis-pasow.pl

– nous avons des ceintures de sécurité et d’autres éléments endommagés lors d’un accident de voiture, tels que les airbags, nous supprimons également les erreurs d’airbag, pour plus d’informations, veuillez envoyer un e-mail à kontakt@serwis-pasow.pl

Ważna informacja!

Ze względu na nieczytelność kopii druków pocztowych lub kurierskich proszę o wkładanie do środka paczki kartki z adresem zwrotnym i nr telefonu do kontaktu. W razie jakichś ustaleń telefonicznych dotyczących szczegółów naprawy proszę o tym również wspomnieć.

Z góry dziękuję operacja ta bardzo ułatwi współpracę i skróci czas oczekiwania.

Baza wiedzy

Lubimy dzielić się naszą wiedzą, dlatego zapraszamy Cię do naszej bazy wiedzy. Zebraliśmy tutaj naszą specjalistyczną wiedzę w przystępnej formie.

facebook