Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: +48 602 615 780 lub napisz: kontakt@serwis-pasow.pl

Potrzebujesz pomocy?

SKU: 10454986711

NAPRAWA REGENERACJA PASÓW ALFA ROMEO GIULIA STELVIO PASY PRZÓD EUROPA SERWIS SEAT BELTS

1000,00  (netto)

Dostępność:

1 w magazynie

Czas realizacji:
48 godzin

Potrzebujesz pomocy lub porady?

Zadzwoń lub napisz, również na WhatsApp.

Numery części

Model Nr części
ALFA ROMEO GIULIA STELVIO PASY 156136648
ALFA ROMEO GIULIA STELVIO PASY 156124410
ALFA ROMEO GIULIA STELVIO PASY 50543626
ALFA ROMEO GIULIA STELVIO PASY 50543625
ALFA ROMEO GIULIA STELVIO PASY 156139384
ALFA ROMEO GIULIA STELVIO PASY 156139390
ALFA ROMEO GIULIA STELVIO PASY 156139382
ALFA ROMEO GIULIA STELVIO PASY 156139388
ALFA ROMEO GIULIA STELVIO PASY 156112932

Opis produktu

Oferta dotyczy profesjonalnej naprawy kompletu 2 szt pasów i 2 szt dopinaczy do wersji EUROPA, jak na głównym zdjęciu, o wersję USA proszę pytać. Wysyłasz lub dostarczasz osobiście do nas swoje uszkodzone elementy pirotechniczne a my profesjonalnie je naprawiamy i doprowadzamy do stanu sprzed wypadku, zostaje wymieniony gazgenerator, sprawdzone oraz wyczyszczone wszystkie mechanizmy. Naprawione elementy zostają odesłane na podany przez Ciebie adres zwrotny (kartka w paczce). Po naprawie wszytko jest pełnowartościowe pirotechnicznie (nie jakieś pochowane oporniki lub chińskie spłonki imitujące opór). Zaletą tej usługi jest to, że numery zgadzają się z numerami vin auta, nie zostaje żaden ślad po wypadku. My do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie dbając o najmniejsze szczegóły (współpracujemy z firmą, która zajmuje się mechaniką precyzyjną). Po nas nie trzeba poprawiać, jesteśmy inżynierami mechanikami i zanim wprowadzimy ofertę naprawy jakiegoś elementu najpierw kupujemy oryginalny, rozbieramy sprawdzając jak poszczególne mechanizmy mają wyglądać, następnie wystrzelony naprawiamy i sprawdzamy czy zadziała. Wielu naszych klientów zleca nam kolejne prace co świadczy o tym, iż są zadowoleni z jakości usług, kontaktu z nami oraz z ceny, którą w związku z dużym zainteresowaniem naszych ofert możemy minimalizować. SERWIS-PASOW.PL specjalizuje się w naprawie i sprzedaży elementów bezpieczeństwa, więc staramy się być na bieżąco z nowinkami, które pojawiają się w nowych modelach aut. Powstało dużo firm trudniących się tą dziedziną, które się pod nas podszywają, mówią klientom, iż serwis-pasow.pl to oni, że my ich rekomendujemy, że oni dla nas świadczą usługi wykorzystują nasze teksty, a nawet nasze zdjęcia – o takim fakcie prosimy nas niezwłocznie informować. Nasza firma działa w Zabrzu i nie mamy żadnych filii na terenie kraju.

Sprzedajemy, naprawiamy, regenerujemy, serwisujemy pasy, poduszki AIRBAG oraz inne elementy bezpieczeństwa, dlatego staramy się być na bieżąco z nowinkami, które pojawiają się w nowych modelach aut

Wysyłasz lub dostarczasz osobiście do nas swoje uszkodzone elementy pirotechniczne a my profesjonalnie je naprawiamy i doprowadzamy do stanu sprzed wypadku, zostaje wymieniony gazgenerator, sprawdzone oraz wyczyszczone wszystkie mechanizmy. Naprawione elementy zostają odesłane na podany przez Ciebie adres zwrotny (kartka w paczce). Po naprawie wszytko jest pełnowartościowe pirotechnicznie (nie jakieś pochowane oporniki lub chińskie spłonki imitujące opór).

Zaletą tej usługi jest to, że numery zgadzają się z numerami vin auta, nie zostaje żaden ślad po wypadku. My do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie dbając o najmniejsze szczegóły (współpracujemy z firmą, która zajmuje się mechaniką precyzyjną co pozwala nam minimalizować ślady ingerencji).

Jesteśmy inżynierami mechanikami nastawionymi na wysoką JAKOŚĆ i zanim wprowadzimy ofertę naprawy jakiegoś elementu najpierw kupujemy oryginał, rozbieramy sprawdzając jak poszczególne mechanizmy mają wyglądać, następnie wystrzelony naprawiamy i sprawdzamy, czy zadziałają. Wielu naszych klientów zleca nam kolejne prace co świadczy o tym, iż są zadowoleni z jakości usług, ceny, kontaktu z nami oraz z czasu wykonania usługi -przeważnie 24H.

JEŚLI CHCECIE DOKŁADNEJ WYCENY PROSIMY O PRZESŁANIE ZDJĘĆ WYSTRZELONYCH ELEMENTÓW DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.

UWAGA-JEŻELI CENA DANEGO PRZEDMIOTU WYNOSI 9999zł PROSIMY O KONTAKT, NIE JEST TO SPOWODOWANE ZEROWYM STANEM MAGAZYNOWYM TYLKO BRAKIEM CZASU NA UAKTUALNIENIE CENY ( PRACUJEMY NAD TYM)

Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie, dlatego jesteśmy najlepsi!

-we have seat belts and other elements damaged during a car accident, such as airbags, we also remove airbag errors, for information please e-mail kontakt@serwis-pasow.pl

– Wir haben Sicherheitsgurte und andere Elemente, die während eines Autounfalls beschädigt wurden, wie z. B. Airbags. Wir entfernen auch Airbagfehler. Für Informationen senden Sie bitte eine E-Mail an kontakt@serwis-pasow.pl

– máme bezpečnostní pásy a další prvky poškozené při autonehodě, například airbagy, odstraňujeme také chyby airbagů, pro informace prosím pošlete e-mail kontakt@serwis-pasow.pl

– nous avons des ceintures de sécurité et d’autres éléments endommagés lors d’un accident de voiture, tels que les airbags, nous supprimons également les erreurs d’airbag, pour plus d’informations, veuillez envoyer un e-mail à kontakt@serwis-pasow.pl

Ważna informacja!

Ze względu na nieczytelność kopii druków pocztowych lub kurierskich proszę o wkładanie do środka paczki kartki z adresem zwrotnym i nr telefonu do kontaktu. W razie jakichś ustaleń telefonicznych dotyczących szczegółów naprawy proszę o tym również wspomnieć.

Z góry dziękuję operacja ta bardzo ułatwi współpracę i skróci czas oczekiwania.

Baza wiedzy

Lubimy dzielić się naszą wiedzą, dlatego zapraszamy Cię do naszej bazy wiedzy. Zebraliśmy tutaj naszą specjalistyczną wiedzę w przystępnej formie.

facebook