Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: +48 602 615 780 lub napisz: kontakt@serwis-pasow.pl

Potrzebujesz pomocy?

O nas

Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie, dlatego jesteśmy najlepsi!

Wielu naszych klientów wraca do nas lub poleca nas innym. Jesteśmy z tego szczególnie dumni i to nas motywuje do dalszej pracy i rozwoju.

Odpowiadamy za bezpieczeństwo w trakcie jazdy. W końcu pasy chronią ludzkie życie. Dlatego zapraszamy w krótką podróż po naszym warsztacie.

Już przeszło dekadę, bo od 2008 roku zajmujemy się pasami bezpieczeństwa i dopinaczami.

Początki pamiętam doskonale: dużo pracy, dużo kawy i dużo nauki.

Co nas wyróżnia? Zajmujemy się pasami praktycznie wszystkich modeli aut w wersji europejskiej, japońskiej, koreańskiej, amerykańskiej i kanadyjskiej. Co za tym idzie, co kraj to obyczaj i rozwiązania technologiczne. Dla nas to ciągła nauka, która trwa każdego dnia, ponieważ na rynku pojawiają się coraz to nowe auta i musimy być na bieżąco. Nieocenionym wsparciem dla naszej pracy jest zakład zajmujący się mechaniką precyzyjną.

Przez nasze ręce przewinęło się tysiące pasów, które naprawiliśmy i dalej dbają o bezpieczeństwo kierowców i pasażerów. A co jeśli pas nie nadaje się do użytku? Informujemy naszych klientów uczciwie. Pasy bezpieczeństwa mają być… bezpieczne.

Czasem uszkodzenia są zbyt duże, by je naprawić. Wtedy doradzamy zakup nowych. Nasz warsztat tętni pracą, ale też zaangażowaniem naszego zespołu, który jest esencją mojej firmy.

Razem tworzymy bezpieczeństwo!

Poznaj nasz proces pracy

1

Przygotowanie

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Pasy ulegają różnym zniszczeniom, co wymaga naszej szczególnej uwagi, ponieważ nie ma dwóch identycznych przypadków.

2

Testowanie

Każdy pas sprawdzamy pod kątem możliwości naprawy. Pasy bezpieczeństwa muszą mieć 100% sprawność. Kiedy uszkodzenia są zbyt duże informujemy o tym i polecamy zakup nowych.

3

Naprawa

Naprawiamy uszkodzenia, wymieniamy gazonanabój i dopracowujemy każdy szczegół tak, by pas działał bez zarzutu. Współpracujemy z firmą zajmującą się mechaniką precyzyjną.

4

Gotowe!

Odsyłamy zamówienie do Klienta. Najczęściej naprawiamy pas tego samego dnia, którego go otrzymujemy. Jesteśmy w stanie odesłać gotowy pas na następny dzień roboczy!

PASY BEZPIECZEŃSTWA
I DOPINACZE

PODUSZKI AIRBAG

NAPRAWA STEROWNIKÓW
i MODUŁÓW

AKTYWNE ELEMENTY
BEZPIECZEŃSTWA

Dlaczego my?

Doświadczenie
liczone w latach

Specjalizujemy się w wąskiej dziedzinie i dlatego jesteśmy w niej najlepsi. Regularnie podnosimy swoje kwalifikacje.

Profesjonalna
pomoc

Przywracamy pasom stan sprzed wypadku i uszkodzenia. Pracujemy tylko na oryginalnych częściach.

Działamy
ekspresowo

Wieloletnie doświadczenie wpływa na szybkość pracy. Pasy naprawiamy w dzień otrzymania ich od Klienta.

Gwarancja
jakości

Pasy odsyłamy w pełni sprawne i gotowe do dalszego użytkowania. Dajemy pewność, że ich funkcjonalność jest nienaruszona.

Baza wiedzy

Lubimy dzielić się naszą wiedzą, dlatego zapraszamy Cię do naszej bazy wiedzy. Zebraliśmy tutaj naszą specjalistyczną wiedzę w przystępnej formie.

facebook